Strona głównaRegulamin
Szybki kontakt
tel. 790 253 788

mail: DirektKontenery@gmail.com

MSI INVEST
Chrzanów Mały 26
05-825 Grodzisk Maz
20km od Warszawy
woj Mazowieckie

  Wynajem Kontener 4os mieszkalny typ C łazienka + aneks
  Szybki podgląd
  Netto: 1 150,00 zł
  Brutto: 1 414,50 zł
  Informacje
  KRD
  KONTAKT

  TEL
  790 253 788

  MAIL
  direktkontenery@gmail.com

  Regulamin

  Regulamin sklepu internetowego

  Sklep internetowy   DIREKTKONTENERY.PL, dostępny pod adresem WWW.DIREKTKONTENERY.PL , prowadzony jest przez firmę DIREKT Magdalena Sierańska, wpisaną przez Prezydenta Miasta Grodziska Maz do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w 05-825 Chrzanów Mały 26 Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP:113 229 31 00, Regon: .................................

  Regulamin zakupów

  1. Sklep internetowy DIREKTKONTENERY.PL prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę WWW.DIREKTKONTENERY.PL.

  2. Wszystkie nowe produkty/usługi oferowane w sklepie DIREKTKONTENERY.PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

  3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych   WWW.DIREKTKONTENERY.PL są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

  4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy faktury VAT.

  5. Zamówiony towar dostarczamy własnym transporterm. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy (ustalenia indywidualane ).

  6. Możliwe są następujące formy płatności:

  o Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Niezwłocznie po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie.

  o Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru.

  o Raty - LEASING

  7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pobraniem.

  Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia 30dni (jest to termin przykładowy i może ulec skróceniu lub wydłużeniu). Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

  8. Produkty oraz usługi są objęte 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta. 

  9. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.